• Anu

Kvaliteedijuhtimise mastermind

Täna lükkasime käima Kvaliteedijuhtimise mastermind'i. Nagu paljud ideed, sai sellegi mastermind'i ellukutsumise idee alguse iseenda vajadusest ehk nö valust.


Mitmetel oma varasematest töökohtadest olen ise puudust tundnud samas valdkonnas töötavate inimeste kogemuse jõust. Inimesed on ju küll olemas, kuid nende üles leidmine polegi alati olnud nii lihtne. Ja no ikka oleks ju põnev kuulda, kuidas teistes ettevõtetes, teistes sektorites seda kvaliteedijuhtimist siis ikkagi tehakse.


Hiljem, oma sellekohaseid mõtteid sõprade ja tuttavatega jagades, on selgunud, et ma pole sugugi ainuke, kes seesugusest mõttevahetusest puudust on tundnud. Nii see mõte sündiski.Mastermind töörühma eesmärk on kvaliteedijuhtimise teemadele vastuste leidmine praktilises võtmes. Uue teadmise loomisel kasutame grupicoachingu ja mastermind metoodikaid ning jagame omavahel kogemusi ja mõtteid. See on ka hea viis leida ja tugevdada omavahel kontakte ning toetada üksteist toimivate lahenduste leidmisel.


Tänasel esimesel kohtumisel olid meil juba väga põnevad teemad arutlusel - kuidas tuua loovust olemuselt mitte nii loovasse ametisse ja kuidas kvaliteedijuhi sõnale kaalu anda? Jõudsime õhku visata ka küsimuse, kuidas hoida kvaliteedijuhtimise süsteemi ajakohasena tänapäevaselt ülikiiresti muutuvas keskkonnas. See viimane on ilmselt küll üks olulisimaid võtmeküsimusi, millele vastust leida polegi nii lihtne. Kuid, küsimuse küsimine ise juba annab võimaluse uute lahenduste leidmiseks. Niisiis, otsime edasi :)


Üks mastermind'i võlusid minu jaoks peitub veel selles, et arutlusele võtame just sel ajahetkel olulised teemad. Ei ole ette antud ja ära kaardistatud teemasid - tuleb just see, mis on oluline. Nii ei pea valima ja otsustama, kas teema mind puudutab. Saab endale olulisel teemal ise küsida ja pärida, jagada ja arutleda.


Tundub huvitav? Tahaksid ka osaleda?

Kirjuta mulle oma soovist.

10 views0 comments

Recent Posts

See All